Tardona

Každý z lidí je především sám svého štěstí strůjcem. A teprve ve chvíli, kdy se to nedá zvládnout, by měl usilovat o cizí pomoc, dejme tomu o půjčku.

Pravé světlo pro váš vůz

Každý automobil je dnes vybaven přinejmenším povinným počtem reflektorů, jež mají za úkol zařídit, aby šofér takového auta dost dobře viděl i za špatné viditelnosti a aby byl zároveň i on se svým vozem viditelný pro ostatní účastníky silničního provozu.
Některé z vozů mají pochopitelně reflektorů více, než je úředně stanoveno, ale aspoň ono předepsané minimum by se mělo nacházet na každém z nich. A v každém takovém reflektoru by také měly být dokonale funkční žárovky, bez nichž nemá reflektor prakticky žádný smysl.
Ovšem jak už tomu tak bývá, ne vždy je situace tak růžová, jak by měla být. Protože jsou v našich řadách motoristé, kteří jsou chudí jak kostelní myš, respektive tací, kteří se domnívají, že jsou dost bohatí na to, aby si mohli kupovat levné věci.
zadní světlo
A mnozí z těchto hloupě sázejí na levná svítidla. Na ta, která se seženou za pár šupů třeba někde v tržnici.
Jak jenom se tito radují, že na to vyzráli! Že mají o tolik levnější žárovičky, jež jsou na první pohled od těch drahých značkových k nerozeznání.
Ovšem jen na první pohled, pochopitelně. Protože kdyby byly srovnatelné kvality, sotva by byly tak výrazně levnější.
retro auto
Tací se radují, ovšem nejednou jenom krátce. Protože levná žárovka začne dost možná i co nevidět skomírat a možná i v tom nejnevhodnějším okamžiku může dokonce zhasnout a nechat takového řidiče na holičkách. A ocitnout se dejme tomu na silnici stovky kilometrů od domova a muset tam ve svém voze nocovat jenom proto, že bez světel nelze pokračovat v cestě, to není rozhodně radostná představa.
To by se někomu, kdo má , nestalo.
Osram cool blue jsou totiž skutečně kvalitní žárovky do auta, na něž se lze za všech okolností spolehnout a jež nenechají svého majitele na holičkách. Žárovky této značky mají již dlouhou tradici, jsou na trhu už sto let, a co by mohlo být lepším důkazem toho, že jde o kvalitní zboží, že?
Díky těmto žárovkám řidič dohlédne dost zřetelně dostatečně daleko, díky nim se lze vyhnout nejedné pohromě, a to rozhodně za nějakou tu korunu navíc stojí.
mazda 3
A výhodou je tu třeba i to, že si lze tyto dokonalé žárovky objednat klidně i přes internet z tepla svého domova, což ocení nejenom ti, kdo pamatují doby minulé a pro něž je traumatem už i jenom představa dlouhé fronty v Mototechně, kde jim nakonec znuděný prodavač možná řekne obligátní „nemáme, ptejte se“.
Žárovky Osram jsou k mání snadno a třeba hned. A tak byste neměli váhat. Protože až kvůli pochybně svítícím reflektorům havarujete, bude už pozdě.

Nezařazené