Tardona

Každý z lidí je především sám svého štěstí strůjcem. A teprve ve chvíli, kdy se to nedá zvládnout, by měl usilovat o cizí pomoc, dejme tomu o půjčku.

Chlorové tablety pomalu rozpustné

Chlorové bazénové tablety pomalu rozpustné jsou zde od toho, aby nám pomáhaly čistit a udržovat vodu zdravou a krásnou.

schůdky do bazénu

  1. Jedná se o jednosložkové produkty.
  2. Dávkují se pravidelně.
  3. Slouží k zabezpečení optimální hranice chloru ve vodě.
  4. Používají se v domácích podmínkách.
  5. Vhodné pro všechny typy bazénů a vířivek.
  6. Vysoká koncentrace aktivního chloru.
  7. Rychle doplní chlor a zničí veškeré nežádoucí projevy ve vodě.
  8. Maxi pro velké a střední typy a Mini pro malé typy a vířivky.

Voda čistá a zdravá

Abychom se mohli spolehnout na jejich účinek, je nezbytné neustále hlídat koncentraci chloru. Koncentrace této složky závisí na pH. Jestliže chcete mít vodu čistou, krásnou a především zdravotně nezávadnou, pak se musí udržovat hladina pH v rozmezí mezi 6,8 až 7,6.
Pomalu rozpustné typy jsou vhodné k doplnění chloru a také k pročištění. Jsou velice účinné a snadno se dávkují. Jedná se o nejvhodnější typ ošetření vody v našich domácích zahradních bazénech. Vhodné pro malé rozměry bez filtrace. Je možné je použít také v případě fontánky, brouzdaliště, či dalších podobných vodních zařízení.

koktejl

  • Koupání a plavání je velice zdravé pro naše tělo a příjemné pro našeho ducha. Každý si náramně užije chvíli ve vodě, kde může jen tak odpočívat nebo se oddávat lenošení či dokonce sportovat a protáhnout svaly. Plavání je příjemné a pro naše tělo zdravé. V horkém letním dni je to úžasné osvěžení. Voda je studená, takže se zchladíme a ještě si volnou chvíli příjemně užijeme.
  • Dbejte na čistotu vody. Je nezbytné hlídat hodnoty pH, aby nedocházelo k poškození pokožky plavců. Špatné hodnoty pH mohou mít vliv i na další vlastnosti ve vodě a na naše lidské tělo. Je potřeba pH hlídat a neustále kontrolovat. Přidáním pomalu rozpustných tablet zamezíte množení mikrobů a bakterií. Choroboplodné zárodky budou zlikvidovány a vy budete mít jistotu, že vám v bazéně nezačnou bujet a růst řasy.