Tardona

Každý z lidí je především sám svého štěstí strůjcem. A teprve ve chvíli, kdy se to nedá zvládnout, by měl usilovat o cizí pomoc, dejme tomu o půjčku.

Levné stěhování v Praze objednávejte včas

Nesjednávejte si stěhovací služby na poslední chvíli

Sektor služeb je poměrně rozsáhlý a každá z nich vyžaduje určitá pravidla hry. Kupříkladu při návštěvě restaurace, kavárny, cukrárny či čajovny očekáváte, že budete obslouženi prakticky ihned, a nehodláte čekat několik hodin nebo dokonce dnů, až vám kuchař uvaří polévku a číšník ji naservíruje na stůl. Některé služby, jako jsou např. různé půjčovny, však vyžadují odlišný přístup a bývá zde nutná včasná rezervace. Do této kategorie patří i stěhováci, a zde platí jedna zvláštnost – rezervace vhodného termínu se musí provádět v ještě větším předstihu, než např. u pronajímání vozidel či přívěsů. Stěhovací firmu levného stěhování v Praze byste měli oslovovat nejlépe s časovou rezervou čtyř až pěti, někdy až šesti týdnů. Zamluvené dlouho dopředu bývají hlavně víkendy a s velkou pravděpodobností se vám nepodaří sehnat firmu, která vás na vaši žádost vystěhuje třeba pozítří.

stěhování obývacího pokoje

Domluvte se na vhodném termínu

Jak už bylo řečeno, víkendy bývají obsazené dlouho dopředu a obvykle jako první, je to celkem logické, neboť stěhováci jsou ochotní pracovat i ve svátek a vy pak nemusíte vybírat navíc dovolenou. Ovšem nemusí to být tak výhodné, jak se zdá, pokud chcete vše stihnout během dvou dnů včetně zabydlování a vybalování věcí z krabic, bude to značná honička a v pondělí ráno do práce půjdete vystresovaní a zničení.

prázdné skříně

Co takhle vsadit na čtvrtek? V tento den jsou silnice volnější, není tak silný provoz, jako v pátek, v pondělí nebo v neděli, lidé se těší na nadcházející víkend a pracovní starosti už pomalu kamsi odsouvají. A pro vás to může navíc znamenat to, že ty dva dny volna navíc (nebo jeden den, kdy se přestěhujete ve čtvrtek odpoledne po práci), sníží vyčerpání, poskytnou více času na zabydlení na novém působišti a možná, že ještě stihnete v pátek vyřídit některé administrativní záležitosti, které vás stejně při změně bydliště neminou.