Tardona

Každý z lidí je především sám svého štěstí strůjcem. A teprve ve chvíli, kdy se to nedá zvládnout, by měl usilovat o cizí pomoc, dejme tomu o půjčku.

Těžba ethereum může být trefou do černého

Jestliže právě uvažujete nad tím, že byste se pustili do těžby virtuálních peněz, což v dnešní době docela frčí, tak to nemusí být úplně špatná myšlenka. Tím spíše, že se vám takový nápad může v budoucnosti opravdu vyplatit a můžete na něm i solidně vydělat.

Váš budoucí úspěch a zisk se ovšem budou odvíjet od jednoho podstatného faktu. Konkrétně nejvíce záleží na tom, jakou virtuální měnu si zvolíte, na jakou kartu vsadíte. Ač vás pravděpodobně budou nejvíce přitahovat dobře známé a proslulé peníze v podobě bitcoinu, tak se nezapomeňte zaměřit také na méně známé virtuální měny, které na svou příležitost v budoucnosti ještě čekají.
logo ikona

Na jednu stranu je pravda, že takový bitcoin je nejlépe obchodovatelnou virtuální měnou na burze a jeho kurz stojí nejvýše nad ostatními elektronickými penězi, ovšem měli byste vzít v úvahu i to, že získat dnes bitcoiny není vůbec snadné.

Pokud byste se do takového podniku chtěli pustit, tak to pro vás znamená, že budete muset investovat dost peněz do speciálního, a především velice výkonného těžebního zařízení, a ani tak nebudete mít jistotu, že uspějete, neboť k těžbě bitcoinu je kvůli jeho popularitě nezbytné vyvinout maximální těžební sílu.
internet piktogram

Ovšem jsou zde i jiné poměrně dobře ceněné virtuální měny, jako je například ethereum, které si na burze stojí také dobře, ale stále je možné je získat s mnohem menším úsilím. Pokud vás tedy zaujme těžba ethereum, nebudete si muset pořizovat žádný výkonný hardware s asic čipem, ale vystačíte si přitom jen s dostatečným počtem kvalitních grafických karet osazených ve speciální kleci. Navíc je velmi pravděpodobné, že hodnota etherů do budoucnosti dál poroste.

Nicméně zapomenout byste neměli ani na jiné, méně známé měny, které na svůj potenciál zatím stále čekají a není složité je získat. Jestliže vsadíte na tu pravou kartu, tak se vám taková měna v budoucnosti několikanásobně zhodnotí.