Tardona

Každý z lidí je především sám svého štěstí strůjcem. A teprve ve chvíli, kdy se to nedá zvládnout, by měl usilovat o cizí pomoc, dejme tomu o půjčku.

Smějte se od ucha k uchu

Zuby.

Mít dokonalý chrup je snem každého z nás. Každý úspěšný člověk, který je veřejně činný, si nemůže dovolit nemít v pořádku chrup. Hercům či modelkám musí bílé zuby přímo zářit. Mít na první pohled zkažené zuby, žluté chybějící, to nám nikdy neudělá dobrou reklamu. Kdo chce dělat kariéru, musí o své zuby dbát. Jednou z možností, jak zubům dopřát pořádnou péči, je pravidelná návštěva dentální hygieny. Dentální hygiena nebolí, nemusíte mít strach z vrtání ani trhání zubů, ale pro zdravé zuby umí dělat přímo zázraky. Také pravidelné preventivní kontroly u zubaře byste neměli podceňovat. Včas zachycený kaz, zánět nebo paradentóza dokáže zachránit nejeden zub.

zuby

Někdy se ale extrakce (vytržení) zubu, stane nevyhnutelné a tady bychom měli volit odborné pracoviště jako je zubní chirurgie. Víte, že ihned po vytržení zubů vám na téhle klinice umí implantovat zub náhradní? Samozřejmě, že se původní zub budou snažit zachránit, ale někdy není vyhnutí. Říká se, darovanému koni na zuby nehleď. Ale buďte si jisti, že s kýmkoliv se bavíte, bude si všímat vašich zubů. Mít perfektní zuby je známkou zdraví, ale taky úspěchu. Budete-li mít v puse místo zubů sem tam díru, věřte že vám žádný obchodní partner nebude moc důvěřovat. Přece nebude obchodovat s někým, kdo se neumí postarat o vlastní chrup. Starejte se poctivě o svoje zuby, třetí už vám nenarostou, ale může vám je implantovat chirurgická stomatologie. Investovat do bezchybného úsměvu je investicí, která vám dodá sebedůvěru a prestiž u obchodních partnerů.

zuby mrkev

Usmívejte se na všechny okolo vás s dokonalým chrupem, budete překvapeni, kolik úsměvů dostanete zpátky. A za ten pocit to rozhodně stojí. Navštivte zubní chirurgii Praha Clinicplus, zachrání vám pokažené zuby, anebo opravdu špatný zub vytrhnou a implantují vám dokonalou náhradu. Mějte zuby jak hollywoodské hvězdy.