Tardona

Každý z lidí je především sám svého štěstí strůjcem. A teprve ve chvíli, kdy se to nedá zvládnout, by měl usilovat o cizí pomoc, dejme tomu o půjčku.

Dárek, se kterým se trefíte do černého?

Všechny děti potřebují soukromí. To je dobré si uvědomit, neboť někteří rodiče mají potřebu o své potomky pečovat 24 hodin denně. Jenže tím svému dítěti nevědomky škodí, protože mu zabraňují v přirozeném rozvoji.
Odborně se tomu říká volná hra – tedy hra, kdy si vaše ratolest sama určuje pravidla, to, s čím a jak si bude hrát. Zkrátka tak trénuje svou vlastní představivost, a k tomu ještě mnoho důležitých dovedností. A získává tak nezbytné kompetence pro život.děti, malí kluci, hra
Vždyť i děti potřebují být občas někde zalezlé, být v utajení tam, kde na ně nikdo neuvidí, ale odkud ony budou moci samy nerušeně pozorovat okolí. Když svému synovi anebo dceři toto umožníte, nejenže jim to prospěje ve vývoji, ale také to jejich malý svět výrazně obohatí.
Pakliže máte strach pustit své ratolesti na chvíli z očí a děsí vás, co by se stalo, kdybyste je nechali venku bez dozoru, jděte na celou věc chytře. Tedy tak, že svým ratolestem sami připravíte skrýš, která jim zajistí dostatek soukromí, a zároveň se bude jednat o naprosto bezpečný úkryt.
Přesně takový může být například dětský stan s tunelem https://www.chytraliska.cz/produkt/prolezaci-stan-slon/!
Je zhotovený ze zcela prodyšného materiálu, takže nijak neohrožuje lidské zdraví a je naprosto bezpečný. Je to skvělý a nápaditý úkryt, jaký si vaše děti jistě zamilují. A navíc jim dopřeje i trochu dobrodružství navíc, protože dovnitř stanu se vaše ratolesti musí proplížit úzkým dlouhým tunelem!stan, nohy, výhled
Takové vybavení se u vás doma jistě neztratí. Můžete ho využívat jak v teplých dnech na zahradě anebo na terase, tak celoročně v dětském pokojíčku. Má ideální rozměry, takže se do něj vejde i několik malých dobrodruhů najednou, a přitom nezabere příliš mnoho místa. A pokud náhodou nebude mít zrovna jiné využití, skvěle vám poslouží i jako prostor pro úklid hraček, o které není v žádném pokojíčku nouze.
Tak co, potěšíte své potomky tímto dokonalým dárkem i vy?