Tardona

Každý z lidí je především sám svého štěstí strůjcem. A teprve ve chvíli, kdy se to nedá zvládnout, by měl usilovat o cizí pomoc, dejme tomu o půjčku.

Seznamovací agentury


Máte problém se seznamováním
Nejdůležitější je uvědomit si, proč tomu tak je. Jste tolik nároční? Nebo působíte nesympaticky a podivínsky? Zkuste se zeptat svých přátel, své rodiny, co si myslí o vašem vystupování. Možná dostanete spoustu rad, které budete považovat za hloupé, ale třeba se dozvíte i jen jednu jedinou, která vám pomůže lépe oslovit opačné pohlaví.

Špatně se seznamujete s opačným pohlavím?
Stydíte se oslovit a udělat první krok? Pokud se opravdu chcete seznámit a chcete potkat někoho, s kým byste mohli strávit zbytek života, ostych vám nepomůže. Je třeba si uvědomit, že pokud se budete stydět a budete se bát dávat najevo své emoce, ten pravý vám bude stále utíkat. Není ostuda přiznat, že nejste zrovna ten typ, co by byl komunikativní a vrhal se do seznamování bezhlavě. Možná, že to bude vašemu budoucímu protějšku dokonce připadat mnohem lepší a ocení jiné kvality.

Ze svého hendikepu udělejte svou přednost. Klidně o sobě povězte, že se nerad seznamujete a že máte obavy, klině přiznejte barvu a řekněte, že se necítíte ve své kůži, pokud jde o mluvení s cizími lidmi a navíc ještě opačného pohlaví. Nebojte se být svůj a třeba zjistíte, že ten, s kým se právě seznamujete, má úplně stejný problém a vaše pocity chápe. Pokud si budete hrát na lva salónů, stejně se to brzy odhalí a vám zbyde jen ostuda. Zůstaňte sami sebou.

Pomoci vám mohou seznamovací agentury
V seznamovacích agenturách můžete dostat mnohé užitečné rady, jak se seznamovat, jak zaujmout opačné pohlaví, jak se chovat na prvních schůzkách či co psát o chatu, pokud se seznamujete online. Seznamovací agentury mají různé způsoby a fungují na různých principech. Nejčastěji vyhodnocují profily uchazečů o seznámení s profily opačného pohlaví. Potom doporučují zkontaktování a seznámení.

Někdy jsou schůzky organizovány a probíhají hromadně. Například deset žen a deset mužů se sejdou v jedné místnosti se stolky a u stolků se prostřídávají. Seznámí se tak nakonec každý s každým a na konci dostanou všichni otázku, zda a s kým by se ještě jednou rádi sešli. Rychlé, jednoduché a efektivní.

Nezařazené