Tardona

Každý z lidí je především sám svého štěstí strůjcem. A teprve ve chvíli, kdy se to nedá zvládnout, by měl usilovat o cizí pomoc, dejme tomu o půjčku.

Posilování mužů

To nejlepší, co mohou mladí muži pro svůj vysněný vzhled udělat, je každodenní posilování. V okolí bydliště jsou určitě sportovní zařízení, ve kterých je možné si tělesnou kondici udržovat. Tím nejlepším řešením, pokud to jenom trochu prostorové možnosti dovolí, je posilovna přímo v místě bydliště. Ideální je prostor, který je možný pravidelně větrat. A pokud to nelze, vybavit ho klimatizací. Pro většinu domácích fitness stačí místnost o ploše patnácti metrů čtverečních. Při jejím zařizování je důležitý výběr podlahy. Ideální jsou z odolného a snadno udržovatelného materiálu.

Posilování celého těla

Pod trenažéry se mohou použít speciální podložky, které ji nejen ochrání před poškozením, ale rovněž bude plnit funkci tlumiče nezbytných nárazů. Ještě před samotným vybavením je potřeba si udělat plánek, aby cvičící zóny na sebe navazovaly. Od prostoru pro rozcvičení, přes tu aerobní do posilovacího. Ve kterém lze provádět všechny potřebné cviky podporující růst svalů. Což ocení všichni muži, toužící po své vysněné postavě. Statné a svalnaté. Trpělivost je základem úspěchu a proto se nesmí nechat odradit tím, že se požadované výsledky neprojeví druhý den. Trénink je potřeba si naplánovat tak, aby se stal přirozenou součástí životního stylu. A hlavně aby i bavil. Heslo pro všechny začátečníky zní, že mnohdy méně znamená více. 

Posilování nohou

Jedním ze základních kamenů při vybavování vlastní posilovny jsou úchopy na kliky. Ty umožňují, díky vyvýšeným dlaním, dostat hrudník o něco níž a posílit tak prsní svaly a tricepsy v plném rozsahu. Posilovací kolečko je rovněž nenahraditelná posilovací pomůcka břišních svalů, rukou, ramen a prsou. Stačí jenom v kleku na podlaze provádět jeho pomocí lineární pohyb od kolen, až do natažených rukou. Boxovací pytel je cvičební pomocník, u kterého jsou posilovány nejen paže a ramena, ale i nohy. Rotoped patří rovněž mezi oblíbené přístroje. Hlavně za špatného počasí, kdy není možné vyrazit na kole. Stejnou službu nabízí i běžecký pás. Masážní míčky, expandéry, činkové sety, posilovací vaky či bradla. To všechno a mnohé další je možné přidat do vybavení domácí posilovny.