Tardona

Každý z lidí je především sám svého štěstí strůjcem. A teprve ve chvíli, kdy se to nedá zvládnout, by měl usilovat o cizí pomoc, dejme tomu o půjčku.

Když efektivní řešení, tak pomocí stanu

Plánujete velkou akci v exteriéru a chcete mít k dispozici skutečně kvalitní propagační prvky? Pokud si představíte nějaký festival, kde se prezentují značky, určitě si vybavíte hlavně různé nafukovací prvky v podobě sloupů, panáků či třeba bran. Velmi oblíbené jsou však i nafukovací stany, které však potřebují ke svému provozu ventilátor, stejně jako ostatní nafukovací prvky. Proto v tomto případě přijdou vhod efektivnější stany , které najdou uplatnění ještě na větším množství míst, a to díky tomu, že nepotřebují přívod elektrické energie.

barevný stan

Jaké výhody vám mohou pneumatické stany nabídnout?

Stálý tlak – není potřeba jakéhokoliv ventilátoru kromě prvotního nafukovací
Odolný větru až do rychlost 38 km/h
Propracovaný tvar, který znemožňuje usazování vody na střeše
Bezpečností prvky na vysoké úrovni proti změnám vnitřního tlaku
Jednoduchá montáž a přeprava mimo jiné díky nízké hmotnosti

Jak můžete vidět, s tímto prvkem budete spokojeni, ať už zainvestujte do nejlevnější a základní varianty nebo do toho nejlepšího, co můžete sehnat. Velkou výhodou těchto prvků je jejich nezávislost, díky čemuž můžete tyto prvky použít i tam, kde není zásuvka, do které byste mohli zapojit ventilátor. To umožňuje využít tyto prvky například v nedostupné přírodě bez rozvodné sítě.

stan s reklamou

Reklama na té nejvyšší úrovni

Pokud si necháte zhotovit pneumatický stan na míru, získáte možnost plášť potisknout svými motivy, ale také budete mít na výběr z mnoha různých designů, tvarů a obecně variant. Proč se tedy trápit výběrem tohoto prvku, kdy si můžete nechat zhotovit všechno na míru? Neváhejte z tohoto důvodu kontaktovat specialisty, kteří s vámi všechno proberou a postarají se o to, abyste byli se svou objednávkou opravdově spokojeni, a to bez ohledu na to, kolik zainvestujete.