Tardona

Každý z lidí je především sám svého štěstí strůjcem. A teprve ve chvíli, kdy se to nedá zvládnout, by měl usilovat o cizí pomoc, dejme tomu o půjčku.

Jsme přední zprostředkovatel úvěrů

Nutnost vzít si úvěr pocítí během svého života většina osob. A nemusí se jednat jen o běžné občany, ale i o podnikatelské subjekty. My vám v takovém případě umíme pomoci. Spolupracujeme s celou řadou nebankovních i bankovních poskytovatelů, a jelikož se staráme o celou řadu klientů, máme pro ně přislíbeny velmi výhodné podmínky.

pracovní den

Například u produktu americká nebankovní hypotéka, který je v posledních letech stále více oblíbený. Proč mu klienti dávají přednost? Protože spojuje několik výhod dohromady. Nabízí možnost čerpání s nízkou úrokovou sazbou. Nízká úroková sazba je možná z důvodu zástavy půjčky nemovitým majetkem. Ačkoliv v názvu slyšíte slovo hypotéka, nemusíte peníze použít na žádný z účelů spojený s bydlením. To je druhá výhoda zmíněného finančního produktu. Peníze můžete použít na úhradu jakékoliv své potřeby. Dokonce je to produkt vhodný pro konsolidaci úvěrů a drobných půjček. Pro své klienty už jsme dohodli mnoho amerických hypoték a vždy se jednalo o cestu, jak jim pomoci z obtížné finanční situace.

vlastní úspěch

Naše sazby úroků začínají už okolo čtyř, někdy dokonce tří procent. Dobu splatnosti umíme prodloužit dokonce i na čtyřicet let, záleží však na věku žadatele. A nabízíme i další výhody. Kdykoliv můžete půjčku splatit předčasně, nebo ji refinancovat. Třeba i u jiného poskytovatele. Po celou dobu splácení vám nabízíme jistotu v podobě pevné úrokové sazby. U nás nemusíte s nervozitou očekávat konec fixačního období.

Předností námi poskytovaných služeb je individuální přístup ke každému klientovi. Proto nám záleží na vaší aktuální finanční situaci. Vždy navrhujeme plán splátek a konkrétní podmínky tak, abychom nezatížili váš rodinný rozpočet. Splácení úvěru od nás je velmi flexibilní a pohodlné. Můžete se o tom kdykoliv přesvědčit. Stačí vyplnit základní údaje do jednoduchého kontaktního formuláře.