Tardona

Každý z lidí je především sám svého štěstí strůjcem. A teprve ve chvíli, kdy se to nedá zvládnout, by měl usilovat o cizí pomoc, dejme tomu o půjčku.

Jak žijeme

Lifestyle životní úroveň. Lifestyle je úplně různý styl. Každý člověk ho má jinak nastavený. Myslím, že mnoho lidí se různí, tak jak žijí a co vyznávají. A není se čemu divit. Dnešní svět přeje tomu, kdo je připravený. A kdo připravený není tak má smůlu. Znám totiž případy. kdy se lidé snaží, aby jejich životní úroveň, tedy lifestyle byl dokonalý. Chtějí žít pěkně jako ostatní, ale nedaří se jim to. Ale ne, že by to neuměli nebo na to neměli peníze. Oni spíš nemají s kým ten život žít. Jsou na tom třeba špatně i matky samoživitelky.  Které chtějí, aby jejich životní úroveň byla taková, jakou si přejí jenže bohužel, když jsou bez partnera, tak jim to nejde i když chtějí. Já sama jsem matka samoživitelka. A jaký mu životní standard? 

Každý chce žít dokonale.

Tak to je různé. Někdy se mi daří a někdy taky ne. Ovšem chci si udržet svůj životní standard, tedy lifestyle. Myslím, že kdybych nesportovala, tak bych asi nebyla tam, kde jsem nyní. Začala jsem běhat. Sport mám ráda od malička, a tak moc ráda sportuji s kýmkoliv nebo sama. A právě díky tomu, že jsem se dostala do skvělé party běžců, tak jsem potkala i nové přátelé. A víte, co je na tom nejlepší?

Každý žije po svém.

Že mám tady kamarády a kamarádky, které baví taky sport tento běh. Na, protože máme společné záliby tak nás lifestyle spojuje. Rozumíme si, čteme spolu knihy, ale taky umíme relaxovat, běhat, občas zpívat. Ano, i zpěv je taky typ lifestylu. Například můj bratr zpívá a hraje na kytaru. Za to ale moje sestra, která je o 5 let mladší, než já čárka nedělá nic, ta se jenom učí. Ale je to asi jenom záminka. Moc chodí tancovat a za kluky. Ale je to každého věc. A čemu dáváte přednost vy? Jaký je váš životní standard nebo lifestyle? Myslím, že kdyby všichni měli dokonalý lifestyle a žili slušně, tak by byl svět hned lepší. A proto si každý žije svůj život. Já si taky žiji svůj. A i když bych chtěla lepší životní úroveň, asi to již nepůjde, ale snažit se budu dál.