Tardona

Každý z lidí je především sám svého štěstí strůjcem. A teprve ve chvíli, kdy se to nedá zvládnout, by měl usilovat o cizí pomoc, dejme tomu o půjčku.

Instalatéři zprůchodňují i zanesené odpady a kanalizaci

Když je problém až v kanalizaci

Také se vám stává, že se v letním období ke konci pracovní doby v zaměstnání těšíte, až se přiblížíte k vašemu domu, kde na vás čeká v chladničce vychlazený nápoj (a nemusí to být zrovna plzeňská dvanáctka ze sedmého schodu), a spolu s ním i něco dobrého k snědku? Je to docela přirozené, protože příchod ze zaměstnání vyžaduje jistou fázi klidu a pohody, kdy se přeladíme do běžného fungování mimo pracoviště, kdy oblékneme něco pohodlnějšího, třeba tepláky či sportovní tříčtvrteční kalhoty, a začneme se věnovat nějaké oblíbené činnosti.

vodovodní baterie

Naplánovaná idylka však končí ve chvíli, kdy po vykonání potřeby na toaletě odpad neodtéká, a keramická mísa je zaplněná téměř až po okraj. Když nepomůže ani gumový zvon, začínáte být na pochybách, že vaše volné odpoledne je jakýmsi pokračováním pracovní doby. Namísto nápoje z chladničky přichází na řadu Internet a vyhledávání rad, jak prorazit odpad na záchodě, pokud možno bezpracně a během pěti minut.

litinová kolena

Jenže ono to takto nefunguje. Jestliže se nedaří prorazit odpad ani gumovým zvonem, může být problém až daleko za domovním odpadem, v kanalizaci. Tehdy nemáte jako amatér prakticky žádnou šanci na úspěch s běžným kutilským náčiním. Musí nastoupit instalatéři pohotovost.

Instalatéři jsou dostupní 24 hodin denně po celý rok

Jestliže už malujete černou tuhou škaredý scénář dnešního odpoledne, tak s tím klidně přestaňte. Nemusíte čekat do druhého dne na běžnou pracovní dobu instalatérů, oznamte svůj problém havarijní pohotovosti a ta během hodiny dorazí. Bude-li skutečně závada spočívat v kanalizaci, např. tu bude naplavena hromada nečistot, budou tu prorostlé kořeny stromů anebo půjde o závažnější potíže, instalatéři se budou snažit uvést situaci do provozuschopného stavu co nejrychleji. A možná, že vám to ani výrazně nezmění vaše plány na zbytek dne.